POLO 5/AŽ/WC/H

domovní ventilátory|domovní ventilátory » s HYGROSTATEM

  • POLO 5/AŽ/WC/H
    POLO 5/AŽ/WC/H
Cena:1506.00
skladem
  • katalogový list
    katalogový list
  • graf výkonu
    graf výkonu
Tento ventilátor do potrubí o pr.120 mm s nastavitelným vlhkostním čidlem oceníte zejména v koupelnách.
Je určen pro kratší vzduchové rozvody a motor s výkonem 150m3/h zajistí správný a rychlý účinek v případě, že délka potrubí nepřesáhne 2 metry.
Konec ZAMLŽENÝM ZRCADLŮM po horké sprše, konec PLÍSNÍM na stěnách. Stačí pouze jednou nastavit hladinu relativní vlhkosti v místnosti v rozmezí od 40 do 100% a čas běhu motoru 2-25 minut a zabudované vlhkostní čidlo již vše obstará za Vás. Pokud vlhkost stoupne nad nastavenou hodnotu, čidlo zareaguje a spustí ventilátor na Vámi nastavenou dobu. Po jejím uplynutí čidlo opět vyhodnotí aktuální situaci a podle potřeby opět sepne až do úplného poklesu vlhkosti.
Ventilátor si navíc můžete sami kdykoli zapnout a proto je velmi oblíben zejména v domácnostech, kde je koupelna spojená s toaletou.
AUTOMATICKÁ ŽALUZIE pak zabraňuje zpětnému pronikání chladu do místnosti.Pod vrchní, krycí mřížkou ventilátoru je umístěn bimetalový článek, který se během ccá 40 vteřin od spuštění postupně zahřívá a žaluzii otevře. Po jeho vypnutí dojde k postupnému vychladnutí a jejímu opětnému uzavření. Díky své příznivé ceně a komfortu, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka si tento ventilátor našel již mnoho spokojených uživatelů.